Denim eski dostlarla içilen eski kahve tadıdır

ESKİ DOST, ESKİ KAHVE, ESKİ DENIM.
C21 Türkiye de kurulmuş ve faaliyetini sürdüren en eski Denim Markasıdır. Marka Türk denim alıcısının en eski dostu, en eski yol arkadaşıdır.

%100 Türk sermayesi ile kurulmuş markamız, denimin geleceğini görüp, 1982 yılında Türkiye de Denim henüz çok sınırlı olarak bilinirken, markalaşmaya start vermiş, tarihi boyunca , çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeksizin güncel ve dinamik kalabilmeyi başarabilmiştir.

Eski, o zamanki kısıtlı sayıdaki ulusal TV ve radyo kanallarımızda boy gösteren ilk Türk Denim markasıdır C21. Moda, hele denim modası, hiç bitmeyecek bir değişim ve yarıştır.

ESKİ DOSTLARA

ESKİ DENİM İYİDİR, C21 EN ESKİSİDİR.
İyi Denim kullanıldıkça, güzelleşen ,kullanılmışlığını, vintage görüntüsünü dokusunun her zerresinde eskidikçe yenileyen bir tutkudur. Yaşam tarzıdır ve sizin tüm bu yaşanmışlıklarınızı paylaşan yol arkadaşınızdır.

Kaliteli İplik

Kaliteli İplik, Kaliteli Denim

Eski Denim

Eski Denim uzun ömürlüdür

EN ESKİ YOL ARKADAŞI

DENIM ESKİ DOSTLARLA İÇİLEN ESKİ KAHVE TADIDIR.
Denim modası, günü yakalamak, onu kendince yorumlamak, tüm yeni trendlere açık olup, bunları en son teknolojiler, ar-ge olanakları ve kaliteden ödün vermeyen firma disiplini ile harmanlamaktır. C 21 olarak her gün yenilenen bu heyecanımızı her zaman bize güvenini ve beğenisini eksik etmeyen dostlarımız ile paylaştık ve paylaşacağız.

Doğal İplik

%100 pamuk, %100 cotton

Kaliteli Aksesuar

Kaliteli aksesuar ve kolay kullanım